Dit luxe dekbed is zo licht als een veertje, letterlijk, want dit dekbed is gevuld met 85% zuivere Arctische dons veertjes en 15% zuivere dons! Dons is het beste wat de natuur te bieden heeft wat betreft comfort, isolatie en ventilatie.
De tijk is gemaakt van percale katoen is gemaakt van 100% katoen. Ook wel perkal katoen genoemd. Door de speciale weving is de stof erg sterk. De stof ventileert door deze eigenschap snel, neemt vocht goed op en zorgt dat dit snel afgevoerd wordt. Percale katoen is sterk, soepel en ook nog eens huidvriendelijk.
Warmteklasse
Daarnaast zijn all year dekbedden zijn de meest verkochte dekbedden. Dit all year dekbed is een gemiddeld warm dekbed; voor de meeste mensen een goede keuze als ze een dekbed zoeken dat het hele jaar prima is. Buiten dat is dit dekbed ook uitermate geschikt als dekbed in de koudere periode van het jaar, mocht je voor de zomerperiode al een dun dekbed hebben.
Overige informatie
Donzen dekbedden hebben ook niet veel verzorging nodig, dat is ook mooi meegenomen. Door het dekbed te luchten en op te schudden maakt je de vulling na het slapen weer lekker luchtig en los. Ook doe je er goed aan om het dekbed te laten luchten als het lekker (en droog) weer is. Zo blijft er geen vocht achter in het dekbed en verleng je de levensduur!
Dit heerlijke donzen dekbed is gevuld met dons die op een verantwoorde manier en conform Europese verkregen is.
Materiaal vulling | 85% eendenveren en 15% eendendons |
Materiaal tijk | Percale katoen |
Warmteklasse | 2 |
Vulgewicht | 375 gr/m² |
Eigenschap | Anti-allergisch, Anti-huisstofmijt, Ademend, Diervriendelijk verkregen dons |
Wasvoorschrift | Wasbaar op 40°C |
Geschikt voor droger | Ja, lage stand |